Nevinný pozdrav? Marek Lambora líbal kolegyni!

Před pár měsíci oznámil herec Marek Lambora (26) rozchod s modelkou Andreou Bezděkovou (28). Nyní to vypadá, že po dlouhé době si za ni konečně našel náhradu!

Na premiéře filmu Láska hory přenáší byl mladý herec přistižen, jak se poněkud vášnivě zdraví se svou slovenskou kolegyní Natalií Germani (29). Vyměnili se pár žhavých polibků a celý večer strávili bok po boku. V poslední době spolu dokonce tráví čas i při natáčení filmu Princezna zakletá v čase 2, píše web Červenýkoberec.

Marek Lambora se díky seriálu Slunečná stal dívčím idolem. Když pak oznámil rozpad vztahu s modelkou Bezděkovou, fanynky z toho rozhodně zklamané nebyly! „S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,“ vyjádřil se tehdy herec v rozhovoru pro web ŽivotvČesku.

Zdá se, že nyní mají hercovy fanynky opět smůlu. S herečkou Natalií Germani se Marek Lambora setkal již během natáčení pohádky Princezna zakletá v čase, a vypadá to, že během natáčení filmu Láska hory přenáší zjevně přeskočila mezi oběma herci jiskra!

Zdroj: Instagram, cervenykoberec.cz, zivotvcesku.cz