Nevěra v přímém přenosu? Manželka tenistky Navrátilové se líbá s jinými

Martina Navrátilová (65) se asi nestačí divit! Její manželka Julia Lemigovová (49) okatě flirtuje s jinými, dokonce došlo i na vášnivé polibky, což neuniklo kamerám.


Julia souhlasila s účastí v americké reality show Paničky z Miami, která nemá nouzi o drama a odkrývá život bohatých žen a ukazuje realitu, kterou by jim mohl leckdo závidět. Lemigovová se ukázala být odvážnou účastnicí a stala se tak první lesbičkou v této reality show.

Jak už psal Blesk, Julia se do toho obula trochu víc než je zdrávo. V předchozích letech se jednalo o pořad, kde jste se pobavili díky hádkám, vztahovým problémům a pomluvám, Julia však podle všeho zařídí pěkně žhavé záběry. V ukázce nejprve překvapila spoluúčastnice svou orientací a partnerkou: „Tohle je moje manželka Martina,“ svěřila se bývalá miss Sovětského svazu a vše se jevilo jako ideální.

Jak zmiňuje Aha.online, v dalších záběrech však flirtuje s ostatními ženami a s některými se líbá, a to dost vášnivě! V další ukázce sleduje striptýz a vypadá spokojeně.

„Mám spoustu nových zážitků, prožitých dobrodružství, ale hlavně to bylo hodně srandy! A také pořádné drama…“ pochlubila se manželka Navrátilové. Už v minulosti se Julia přiznala k silnému sexuálnímu apetitu a jak už zmínil ŠÍP, některé jsou zvrácené natolik, že Martina měla co dělat. Na tenistku tedy čeká po odvysílání nemilé překvapení a Julia bude mít co vysvětlovat.

Zdroj: Aha.online, Deník ŠÍP