Nesvačilová ve Varech v doprovodu moderátora CNN Prima News. Kolečka s Vignerovou nepotkala, i když zavítali do stejného baru

Herečka Denisa Nesvačilová se už, zdá se, naplno odstřihla od pocitů, které v ní po rozchodu zanechal její expřítel Petr Kolečko. Ten se rozhodl znovu slepit rodinu s modelkou Anetou Vignerovou. Denisa naproti tomu se naplno ponořila do práce. Ve Varech ale ukázala, že se umí taky dobře bavit. Na festival dorazila po boku moderátora CNN Prima News, Josefa Mádleho, píše web Expres.

Na festival Denisa dorazila až v úterý ráno, ale hned jeho počátku měla rušný den. Večer ho zakončila hned v několika barech. Nejvíc to ale rozjela ale ve stanu Campari, kde ji při tanečních kreacích natočil kameraman Expresu. Je vidět, že ji setkání se svým ex a jeho manželkou vůbec nerozhodilo.

K tomu totiž mělo dojít V Becher´s baru u hotelu Pupp. Žádné velké pozdvižení z toho ale nebylo. Jak řekla Denisa pro web Super, tváří v tvář se vlastně ani nepotkali. „Měla jsem sebou spoustu kamarádů, kterým jsem se věnovala. A jak je tady strašná spousta lidí a bary jsou plné, tak jsem si ničeho nevšimla. Všichni kolem toho dělají velké haló, ale tak to se nekoná. Pro mě bylo zajímavější, že jsem tam sehnala dvě stě tisíc korun na jeden z charitativních projektů,“ prozradila sympatická zrzka, která je ambasadorkou několika nadačních fondů.

Denisa přijela hlavně za zábavou. Dopřála si lázeňskou oplatku a nějakého Kolečka s Vignerovou vůbec neřešila. „Byli jsme ve stejném baru, ale nepotkali jsme se. Opravdu nevím, kde byli, já jsem tančila se svými kamarády a kde byli oni, netuším,“ řekla zase pro časopis Blesk.

Denisa během návštěvy festivalu vystřídala několik modelů od návrháře Dominika Navrátila. Ten se svou prací pochlubil na svém Instagramu, kam nahrál krátké video. Na něm je zachycena právě Denisa i se svým doprovodem, jak se prochází, pózuje fotografům a užívá si v barech.

Zdroje: Expres, Blesk, Instagram, Super