Nesvačilová upřímně o vztahu s Kolečkem. Označila ho za grázla a černokněžníka

Herečka Denisa Nesvačilová (31) se z komplikovaného vztahu se scénáristou Petrem Kolečkem (39) dlouho vzpamatovávala, a proto není divu, že s novináři o celé kauze mluvit nechtěla. Po několika měsících se ale herečka cítí o dost lépe, a tak se konečně rozhodla upřímně promluvit o tom, jak to celé prožívala.

Na začátku vztahu prožívala Nesvačilová plno krásných chvil, jenže jak brzy pochopila, Kolečko to hrál takzvaně na dvě strany. Konečnou ránu jí pak udělil, když si místo toho, aby s ní odletěl na plánovanou dovolenou, vzal svou partnerku Anetu Vignerovou (35). Velká vlna kritiky se následně snesla nejen na novomanžele, ale i na zoufalou herečku, která neměla sílu nic vysvětlovat.

„On nebyl zadaný, ale rozešlý. A to je právě ono. Já věděla, jak to je, a to mě drželo nad vodou. A říkala jsem si, že když se to nedá některým lidem vymluvit, tak jim to vymlouvat nebudu, ať si myslí, co chtějí, je to koneckonců jejich boj,“ svěřila se Nesvačilová v rozhovoru pro Blesk.

Zároveň řekla, že nechápe vlnu nenávisti, která se proti ní zvedla a vysvětlila, že láska vůči osobě, která lže, rozhodně není hříchem, za který by měl být kdokoliv lynčovaný. „Které z nás se nestalo, že se zamilovala do nějakého grázla, do nich se zamiluje snadno. Hodní kluci holky nebaví, dokud nepotkáte debila, a pak vás hodní kluci začnou fakt bavit,“ popsala herečka.

Celou situaci nyní zrzka bere jako velké poučení do budoucna, píše web ŽivotvČesku. „Dám si čas, aby ten muž, který přijde, nebyl potrestaný za to, co udělal někdo jiný. V každé pohádce je černokněžník a pak princ,“ dodala Nesvačilová plná nadějí.

Do té doby, než nějaký takový muž přijde, má herečka v plánu se na sto procent věnovat práci, o kterou rozhodně nemá nouzi. Zároveň se snaží zkoušet i nové věci a fanoušci se tak například mohou v novém čísle pánského časopisu Playboy pokochat odvážnými snímky, které se Nesvačilová rozhodla nafotit.

Zdroj: blesk.cz, zivotvcesku.cz, Instagram