Nešťastná láska kdysi dohnala zpěvačku Petru Janů až k pokusu o sebevraždu! Co se stalo?

I celebrity zažívají těžké chvíle. Své o tom ví Petra Janů, kterou nebavilo žít, byla zkroušená a zoufalá z první nešťastné lásky a dohnalo ji to až k pokusu o sebevraždu.

Podle webu Prima Ženy se Petra Janů v sedmnácti letech velmi zamilovala do vysokoškoláka Jiřího, který studoval v Praze a hrál bigbít. Po roce známosti si Petra malovala šťastnou budoucnost ve dvou, ale Jiří ji povedl.

„Zpívala jsem tehdy s kapelou na plese a najednou ho vidím, jak na parketu tancuje a líbá se s jinou babou,“

řekla v pořadu Povídej na CNN Prima News. Samozřejmě ji to silně zasáhlo. Zrovna byla na pódiu, a tak dozpívala se slzami v očích a den na to se pokusila o sebevraždu, aniž by svůj čin nějak promyslela. Prostě byla z nešťastné lásky naprosto zoufalá a nechtěla žít.

„Byla jsem do něj strašně zamilovaná a šťastná. Potom, co se stalo, už jsem nechtěla žít. Zjistila jsem, že mě to už na světě nebaví a že nic nemá cenu. Spolykala jsem prášky. A pak se probudila v blázinci,“ řekla Petra, které pobyt v léčebně opravdu pomohl.

„Jednou v noci jsem se vzbudila a stála nade mnou bláznivá pacientka, která si usmyslela, že jí chci ublížit. To mě hodně rychle vyléčilo. V myšlenkách jsem si všechno srovnala a uvědomila si, že žádný chlap za to nestojí,“

nechala se slyšet. Jak už všichni víme, tak na tuhle mladickou nerozvážnou chybu už Petra Janů dávno nemyslí a žije šťastně dál. S bývalou první láskou se občas potkávala, dnes je z něj úspěšný podnikatel v oboru stavebnictví, ale k sobě už je nic neváže.

Zdroj: CNN Prima, Prima Ženy