Nestálý Petr Kolečko si Nesvačilovou a Vignerovou neustále střídal. Sousedé promluvili

Příběh Petra Kolečka a jeho dvou žen, Anety Vignerové a Denisy Nesvačilové, by vydal na telenovelu. Neustále na povrch vyplouvají nové informace, a když si každý myslí, že už nemohou ničím překvapit, vždycky prokážou opak. Scenáristovi sousedé nyní promluvili o tom, jak si udržoval svůj malý harém.

Každý měl za to, že život po boku Kolečka vyhrála Nesvačilová. Vše tomu nasvědčovalo, byť se nevěrný Kolečko neustále nacházel v přítomnosti své bývalé partnerky. Přece jen mají společného syna Jiříka. Jejich setkání však nakonec nebyla tak nevinná, údajně si totiž obě ženy střídal! Jeden den Denisa, druhý den Aneta…

V bytě, kde Kolečko bydlí, totiž lidé pravidelně vídali obě ženy. „Ve výtahu se mnou jela několikrát i Aneta Vignerová, to byl myslím leden. Pak ale asi za čtrnáct dní do stejného patra jela nějaká zrzka se psem, já jsem ale nevěděla, kdo to je, já tyhle herečky neznám a ani jsem nevěděla, že to je nějaká herečka. Prostě jsem si všimla, že tam je jiná dívka s pejskem, protože tady v baráku jsou skoro samí lidé našeho věku, tedy důchodového,“ svěřila se Expresu jedna ze sousedek. Evidentně nemohlo jít o nikoho jiného než Denisu Nesvačilovou.

Stejnou informaci pak nezávisle na sobě potvrdili ostatní lidé žijící v domě, kde má Kolečko byt. Právě oni dokonce měli zavolat policii, když došlo ke krvavému incidentu, jak tehdy informoval Blesk. Od svatby s Vignerovou se však údajně situace uklidnila a ve scénáristových dveřích se nestřídají jako běžícím pásu.

Zdá se však, že je to jen klid před bouří. Denisa patrně stále není z kola ven, byť si Kolečko na prst navlékl prsten. Herečka prozatím mlží a k vývoji situace se nevyjadřuje. Podle Expresu by však mohlo být ve hře i těhotenství Vignerové, což by situaci poměrně zkomplikovalo. I když, ani to pro Kolečka není překážka, jak vidno…

Zdroje: Expres, Blesk