Neoficiální rozchod, tvrdí o vztahu prince Harryho a Meghan zasvěcenci. Prozatím však zřejmě dává Meghan Harrymu šanci

Meghan Markle a princ Harry se tajně rozešli? Tvrdí to zasvěcenci serveru RadarOnline. Bulvár tvrdí, že ačkoli pár ještě neučinil konečné rozhodnutí o rozvodu, v současné době žije odděleně. Opět se objevily zvěsti, že princ utekl do Afriky jako monacká kněžna Charlene.

„Neoficiální rozchod“ Meghan Markle a prince Harryho? Americká média píší, že se rozhodli pro dočasné odloučení.
Další zprávy o problémech v hollywoodském ráji Meghan Markle a prince Harryho! Americká a britská média už několik týdnů rozplétají údajnou manželskou krizi u královského páru. Dokonce zazněla už šokující zpráva, že Meghan požádala o rozvod, už podala papíry k soudu a požadujev přepočtu 1,7 miliardy a výhradní péči o děti. Server RadarOnline má zase další informace o krizi v tohoto probíraného páru. Americký bulvární web tvrdí, že ačkoli pár ještě neučinil konečné rozhodnutí o rozvodu, v současné době žije odděleně. „Učinili rozhodnutí, že se dočasně a neoficiálně rozejdou. Doufají však, že po manželských problémech, které vznikly kvůli neúspěchům, svůj vztah obnoví.“ píše RadarOnline.

Z finanční krize se stala krize manželská. Harry odjíždí do Afriky
Tyto neúspěchy jsou pro Meghan Markle a prince Harryho jistě obchodním neúspěchem. Přišli o smlouvu se společností Spotify v hodnotě v přepočtu 400 milionů korun a o ukončení spolupráce s nimi prý sní i Netflix. Prozatím však zřejmě dává Meghan Harrymu šanci. Podle serveru RadarOnline se princ chystá na cestu do Afriky, kde bude natáčet dokument o princezně Dianě a její charitativní činnosti na tomto kontinentu.

Zdroj: RadarOnline