Není je spolu vidět. Ondřej Brzobohatý říká, že se s Danielou Písařovicovou nepotřebují vystavovat

Vztah tohoto páru trvá už více než rok. Novinářka Daniela Písařovicová se ale vedle svého partnera Ondřeje již delší dobu neukázala. Když někam odcestuje, tak sama.

Od listopadu loňského roku se pár na veřejnosti spolu neobjevil. Daniela na svém Instagramu sdílí pouze fotografie bez Ondřeje. Ondřej Brzobohatý se naopak v poslední době často objevuje s kolegyní Annou Fialovou. S tou hraje v muzikálu Legenda, kde převzal místo po Vojtěchu Dykovi, který odešel.

Ondřej navíc na svém Instagramu zveřejnil, že s Annou Fialovou spolu strávili i večer, kdy šli za kulturou. Také sdílel fotografii, která vyvolala otázky, proč s přítelkyní Danielou Písařovicovou ještě nezveřejnil ani jednu.

Proč se pár spolu nefotí ani se spolu už veřejně neukazují je otázkou. Podle vyjádření Ondřeje je to pro to, že nemají zkrátka potřebu se spolu vystavovat, píše deník Super.

Momentálně Ondřej dokončil hudbu k druhé sérii seriálu Iveta, kde hlavní roli hraje také Anna Fialová. Jejich spolupráce je tak velmi úzká.

Muzikál Legenda je sledujícími hodnocen velmi kladně. A to i po výměně Dyka za Ondřeje Brzobohatého. Tak třeba se někdy přijde podívat i Daniela.

Zdroj: Super, Instagram