Nenáviděná Alexis. Jak dnes vypadá známá herečka Joan Collins? V jejích 90 letech neprosto úchvatně

Je to opravdová hvězda! Joan Collins, legendární Alexis Colbyová ze seriálu Dynastie, oslavila před několika dny 90. narozeniny. Zahraniční deníky prozradily, jak tento den oslavila. Devadesátiletá herečka se ukázala ve stylovém outfitu.

Za svou ikonickou roli bezohledné Alexis Colbyové ji diváci milovali i nenáviděli zároveň. Hlavní záporačka seriálu Dynastie vzbuzovala spoustu emocí, Collins také ohromovala svou krásou a kreacemi, a to nejen na obrazovce. Před několika dny oslavila devadesáté narozeniny, píše deník Mirror. Při této příležitosti si se svými přáteli a rodinou užila večírek v Londýně. Fotoreportérům se podařilo pořídit několik jejích snímků. Herečka pózovala se svým manželem Percym Gibsonem, který je o 32 let mladší než ona. Collins oslavila narozeniny v sexy bílé halence, která odhalovala její ramena. Je opravdu těžké uvěřit, že herečce je již 90 let.

Joan Collins – ohromující kariéra a neradostný život
Joan Collins se narodila v Londýně v roce 1933. Začínala s kariérou modelky a na filmovém plátně se poprvé objevila v 18 letech. Od té doby hrála v nespočtu divadelních her, filmů a seriálů, ale největší slávu jí přinesla role Alexis Colbyové. V soukromém životě dlouho nemohla najít štěstí. Byla pětkrát vdaná. Její první manžel ji před svatbou znásilnil. Poté ji chtěl prodat arabskému šejkovi. Klid našla až s Gibsonem, s nímž ji pojí dvacetiletý vztah.

Zdroj: Mirror, Wikipedia