Nemocný Bruce Willis se svou vnučkou v náručí. Vypadá spokojeně, jakoby žádnou nemoc neměl

Ani jeho nejstarší dcera Rumer (34) nezapomněla na svého slavného otce Bruce Willise ke Dni otců. Ta se před dvěma měsíci stala maminkou malé dcerky Louetty a pohled na ni v otcově náručí je pro ni velmi dojemný.

O své pocity se podělila i na Instagramu. Bývalý akční hrdina se loni rozhodl ukončit svou hereckou kariéru poté, co mu byla diagnostikována nejprve afázie a poté demence.

Na oslavu svého otce se Rumer rozhodla na sociální síti zveřejnit fotografie, na nichž drží v náručí svou první vnučku. „Vidět dnes svého tátu, jak drží mou dceru, bylo něco, čeho si budu vážit do konce života. Jeho něha a láska k ní byla tak čistá a krásná,“ okomentovala Rumer Willis fotografie z 18. června v příspěvku na Instagramu. „Tati, jsem tak šťastná, že tě mám a Lou taky. Děkuji ti, že jsi ten nejbláznivější, nejmilovanější a nejúžasnější táta, jakého si může dívka přát…,“ rozplývala se nad svým vážně nemocným otcem, který trpí nevyléčitelnou frontotemporální demencí.

Na fotografiích s vnučkou je vidět, že ji láskyplně drží v náručí, a jistě ho hřeje na duši, že se stal dědečkem. Snad se jednou dočká i vnuka, bylo by skutečně hodno zápisu do knihy rekordů, kdyby se žádné z pěti dcer nenarodil mužský potomek. Doufejme, že se toho Bruce dožije v plném vědomí. Láska jeho dcer i vnuček dokazuje zázraky. Willis na fotografiích vypadá spokojeně, jakoby žádnou nemoc neměl.

Zdroj: Instagram