Nemocná Kate se konečně ozvala: Slzy na krajíčku! Její slova dojala i velké chlapy

Fanoušci se konečně dočkali! Princezna Kate se konečně ozvala poté, co světu v březnu sdělila, že jí diagnostikovali zákeřnou rakovinu.

Kate nyní prožívá nejhorší období ve svém životě. Nejprve zjistili rakovinu jejímu tchánovi, králi Karlovi III., a o pár týdnů na to veřejnosti oznámila, že zákeřné onemocnění diagnostikovali i jí. Nedávno jsme informovali, jak těžkými stavy si má princezna procházet, ale teď si její fanoušci vyslechli dobrou zprávu. Kate podle svých slov doufá, že se brzy vrátí ke královským povinnostem.

Princezna z Walesu momentálně podstupuje chemoterapie. Ozvala se dopisem věnovaným pro irskou gardu, ve kterém se omlouvá, že zmeškala letošní poslední zkoušku na vojenskou přehlídku Trooping the Colour. Ta se bude konat příští týden.

Chtěla jsem vám napsat, abyste věděli, jak jsem hrdá na celý pluk před plukovníkovou prohlídkou a slavnostní ceremonií Trooping the Colour. Oceňuji, že všichni, kteří letos vystupují, cvičili celé měsíce a věnovali mnoho hodin tomu, aby je uniformy a dril byly bezvadné,“ stojí v dopise od Kate, který zveřejnila na sociální síti X irská garda.