Nelly Furtado (44) je zpět. Při předávání cen MTV odhalovaly její sexy šaty zadeček

Kanadská zpěvačka Nelly Furtado se od roku 2017 stáhla ze světa showbusinessu a věnovala se péči o dceru. Nyní je ale zpět, a to v plné parádě. Nelly se totiž objevila na slavnostním předávání cen MTV v americkém New Jersey. Všem přihlížejícím spadla brada z toho, jak zpěvačka vypadala úchvatně.

Furtado vystoupila na pódium s producentem a přítelem Timbalandem, aby předala cenu za nejlepší popovou píseň roku. Tu získala zpěvačka Taylor Swift, která za celý večer proměnila celkem 9 nominací z 11. O tom, že je Taylor Swift skvělá nikdo nepochybuje, ale její úspěch téměř zastínila právě Nelly.

Ta si na slavnostní večer oblékla upnuté šaty s dlouhými rukávy a odhalenými zády. Rozparek přepůlený tenkou šňůrkou sahal téměř až k jejímu zadku, takže zpěvačka ukázala, že štíhlou postavu si udržela po celou dobu, kdy o ní nebylo moc slyšet. Celý outfit doplnila nádherným make-upem. Oči ozdobila černými linkami a řasenkou, které jejímu pohledu dodaly kočičí vzhled. Víčka přetřela růžovými třpytivými stíny a to celé doladila širokým úsměvem.

Nelly se proslavila hity jako I´m like a bird, Say it right či Maneater a spolupracemi s Timbalandem nebo Justinem Timberlakem. Svoje poslední album vydala v roce 2017, nedávno však představila svůj nový singl s názvem Eat your man. Se svým bývalým přítelem Jasperem Gahuniou má dnes už téměř dvacetiletou dceru Nevis.

Zdroje: Daily Mail