Nela Boudová se věnuje koučinku. Za největší školu svého života považuje svého přítele Jana Tunu

Nela Boudová je velmi sympatická a nadaná nejen divadelní herečka. Začala se věnovat životnímu koučinku a je přesvědčená, že svůj život si tvoříme my sami.

Původním jménem se herečka Nela Boudová jmenuje Neila Najat. Jejím otcem je Tunisan. Od šesté třídy žila v NDR a když se maminka po druhé vdala, tak ji dala jméno Nela Boudová, píše web ČSFD.

Herečku již však před pár lety nadchl koučink. Před nedávnem absolvovala svůj workshop na ostrově Bali, který byl věnován především ženám. „Máte tam skutečně obrovskou šanci se na svůj život podívat z úhlů a směrů, které vás doposud ani nenapadly. Cestování a jiné kultury rozšíří naše vnímání,“ řekla v rozhovoru pro deník Pro ženy.

Jejím prvním zážitkem byl workshop na Srí Lance pod vedením Vladimíra Ekarta. Ten absolvovala se svým 19-tiletým synem. Nelu fascinovalo, co vše v sobě během pobytu objevila.

Za největší školu svého života však považuje svého přítele Jana Tunu. „Náš život je tak trochu houpačka, ale určitě jsme se nepotkali náhodou. Myslím, že si zrcadlíme spoustu věcí. Díky němu jsem objevila spoustu světů, emocí, naučila jsem se věci pouštět, což je pro spokojený život hodně důležité. Není den, kdy bych se na něj netěšila,“ pokračuje v rozhovoru herečka.

I když koučuje lidi, nepovažuje se za anděla ani osvícenou bytost. S Janem Tunou si na sebe stále zvykají a už nedělají z některých věcí drama jako na začátku.

Zdroj: ČSFD, Pro ženy, Instagram