Nejžhavější zrzky českého showbyznysu

Zrzavé vlasy jsou podle mnoha mužů mimořádně sexy a zrzky jsou podle nich žhavé a vášnivé. Možná proto také často září na filmovém plátně a patří k těm nejobsazovanějším a nejúspěšnějším herečkám vůbec.

Na českém nebi a v českých filmech a seriálech máme hned několik stálic, které zaručeně z každého filmového počinu udělají rázem hit. Jednou z nejtalentovanějších a nejkrásnějších českých hereček je bezpochyby:

Aňa Geislerová

Něžný holčičí vzhled, pihy, přírodně zvlněné vlasy zrzavé barvy a pomněnkově modré oči. To je kombinace, která muže zkrátka fascinuje a není se proto čemu divit, že Aňa už roky patří k těm největším filmovým hvězdám.

Markéta Hrubešová

Patří také již dlouhé roky mezi rusovlasé femme fatale českého filmu, která se nikdy nebála ani svlékání před kamerou. Její krásu zachycovali i fotografové a kdysi byla i modelkou. Nyní se krom filmování zabývá i vařením, které je její velký koníček. Napsala dokonce i několik knih, jak uvádí na svém oficiálním webu.

Táňa Pauhofová

Je sice slovenská herečka, nicméně v posledních letech hojně obsazovaná v českých filmech. Mužskou fantazii dráždila například v Románu pro muže, dále má na kontě filmy jako Něžné vlny, Všechno nebo nic, Po čem muži touží, Šťastný nový rok, Poslední aristokratka a mnohé další, jak uvádí csfd. Takže čeští fanoušci si ji užívají plnými doušky a ona si zase čerstvě užívá mateřství a těší se ze svého prvního potomka.

Denisa Nesvačilová

Asi nejslavnější zrzkou posledních týdnů je právě Denisa, která se dostává na stránky bulváru kvůli jejímu novému vztahu s režisérem a scenáristou Petrem Kolečkem. Denisa je mladá herečka, která se objevuje jak ve filmech (Přes Prsty, Miluji tě modře), tak v seriálech Slunečná či Pálava, při jehož natáčení se osudově setkala právě s Kolečkem.

Zdroj: csfd.cz, Instagram, redakce – autorský text