Největší noční můra Harryho a Meghan je na světě. Manžele čeká těžká zkouška! Jestli tohle ustojí, tak už všechno!

Princ Harry a Meghan Markle prožívají „nejhorší noční můru“, protože jejich popularita klesá, tvrdí expert. Vzhledem k tomu, že začátkem příštího měsíce se uskuteční slavnostní udělování ceny Earthshot, všechny oči se budou upírat na prince Williama, a to jeho bratr nemusí brát dobře.

Princ a princezna z Walesu by měly odletět do Singapuru na třetí ročník slavnostního předávání cen, které se za poslední roky ukázalo jako velmi úspěšné. Vítězný návrh organizace získá 1 milion liber, píše Daily Star. To je asi 35 milionů korun.

Se stále větším počtem pozitivních zpráv o britské rodině by Sussexovi mohli ztratit důvěryhodnost své image na veřejnosti. Daniela Elser komentovala: „Harry bude muset být svědkem toho, jak se v tisku bude psát o tom, jak skvělým filantropem se stal jeho starší bratr.“ K tomu se přidává skutečnost, že si vévoda připomene, čeho se on a Meghan vzdali, když pověsili královské ostruhy na hřebík – konexí, peněz a síly královské rodiny.

Den před předáváním ceny Earthshot se novináři sejdou v Tampě na Floridě, kde Meghanina sestra Samatha Markle žaluje vévodkyni za urážku na cti. Samantha žádá odškodné ve výši 71 000 eur. Právníci vévodkyně usilují o zrušení tohoto případu. Tvrdí, že Samantha se pokouší „přeměnit osobní zášť na trestní případ“. Pokud se případ dostane k soudu, Meghan bude muset předat své nevlastní sestře soukromé textové zprávy, e-maily a další dokumenty týkající se případu.

Ve stejném roce byli vévoda a vévodkyně vyfotografováni na vlastním obřadu, při kterém navštívili hřbitov v Los Angles. Viděli je, jak kladou květiny na hroby dvou vojáků Commonwealthu, a pak tyto záběry zveřejnily ve světě. Kritici na tyto snímky nereagovali dobře a tvrdili, že královská rodina spíše předvádí PR trik, než aby byla upřímná.