Nejhorší zážitek herečky Kristýny Leichtové: Cizí muž ji přepadl a ukojil se

Kristýna Leichtová (37) patří mezi oblíbené herečky a matky, které se pravidelně dělí o své názory a postoje na sociálních sítích. Není proto divu, že se maminka dvou dětí netají tím, že si nese do života nešťastnou zkušenost z puberty, jak informuje magazín iDnes.

Znáte ji jako Ivušku ze seriálu Comeback nebo také jako svůdnou vysokoškolačku Denisu z komedie Účastníci zájezdu. Věděli jste ale, že si tato příjemná a usměvavá herečka nese do života trauma, kdy ji v dospívání přepadl cizí muži, který po ní chtěl nepříjemné věci?

Kristýna by na své dcery nikdy nevztáhla ruku

„Do rodičovství jsem vstupovala s klasickou výchovou občasného plesknutí, pohlavku. Nařezáno jsem nikdy nedostala, protože mi stačil prostě pohlavek a radši jsem byla hodná a poslušná, než aby to bylo horší. A víte co? Doteď se potýkám s tím, že prostě neumím říkat ne. A raději jsem poslušná holka, která dělá věci, které dělat nechce,“ svěřila se na Instagramu ve stories.

Podle ní by byl největší problém, že kdyby ji obtěžoval cizí muž, ona by se mu bála říct ne či vzdorovat.

Úchyl se před ní uspokojil a utekl, později ho chytili

„Kdyby toho nebylo, možná bych si sebe víc vážila a bojovala za sebe, když mě ve dvanácti letech zneužil mrzký úchyl. Možná bych nebyla poslušná a nedělala všechno, co chtěl, aby to nebylo horší. Možná bych prostě volala o pomoc,“ vzpomíná Kristýna, které, když se vracela domů, strčil nohu mezi dveře úchyl, který ji nutil dělat různé věci, aby se před ní ve finále uspokojil a utekl. Nešlo tedy o klasické znásilnění, ale i tak to musel pro herečku být nesmírně traumatizující zážitek.

„Nic jiného nechtěl, jen trochu dotyky, myslím. Naštěstí se mi nic nestalo. Když odešel, seděla jsem asi dvě hodiny v obýváku a plakala. Pak jsem šla na dramaťák a zjistila, že asi budu dobrá herečka, když na mně nikdo nic nepoznal. Vtipkuju samozřejmě,“ prozradila po čase v rozhovoru pro iDnes Leichtová.

Dotyčného se nakonec podařilo chytit a vzhledem k tomu, že Kristýna nebyla jediná, odseděl si dva a půl roku, jak informuje deník Šíp.

Zdroj: iDnes, Šíp, Instagram, redakce