Nejen Vondráčková, do Ulice míří i oblíbená Adéla Gondíková

Čeká nás nová sezóna oblíbeného seriálu Ulice, která přinese nejen překvapivý vývoj, ale také nové postavy. Od podzimních měsíců se můžeme těšit na čerstvé tváře, které do seriálu vnesou zcela nové příběhy. Mezi novými přírůstky se objeví také populární herečka Lucie Vondráčková. Nicméně, největší zvědavost v současnosti vyvolává příchod Adély Gondíkové. Její postava bude od úvodních okamžiků obestřena tajemstvím a kontroverzí, což slibuje divákům napínavé záhady a neočekávané zvraty v ději.

„Postava, kterou hraje Adéla Gondíková, bude v Ulici docela kontroverzní. Sama jsem zvědavá, jak ji diváci přijmou a komu budou nakonec fandit,“ svěřila se kreativní producentka seriálu Ulice na Nově. „Má svá tajemství, která se budou postupně odhalovat, čímž zasáhne hodně významně do osudů několika obyvatel Ulice,“ dodala.

Talentovaná a oblíbená herečka, kterou diváci TV Nova znají zejména z role vrchní sestry Jirkové v oblíbené Ordinaci v růžové zahradě 2, se připravuje na zatím největší hereckou výzvu své kariéry. Kromě Ordinace se tato všestranná herečka objevila také v populární show Tvoje tvář má známý hlas a diváci ji mohli vidět jako sestřičku Míšu v seriálu Sestřičky Modrý kód na Primě.

Hvězdný půvab populárního seriálu není doprovázen jen zájmem diváků, ale také pěkně tučnými honoráři pro jeho hlavní postavy. Podle informací deníku Aha!, si mohou tito televizní oblíbenci připsat na svůj účet 10 až 12 tisíc korun za jeden natáčecí den. A jelikož je kamera v jejich společnosti většinou deset dní v měsíci, jejich měsíční průměrný výdělek se vyšplhá až na úctyhodných 120 tisíc korun.

Zdroj: TV Nova, Aha!