Nejen Kristýna Leichtová (36) miluje své tělo po dvou dětech, i když není ideální. A není sama

Seriálová herečka Kristýna Leichtová, kterou si mnozí z nás pamatují jako Ivušku ze sitcomu Comeback, se nebojí ukázat, jak se její tělo proměnilo po dvou těhotenstvích. Na svůj profil na Instagramu nahrála fotku ve spodním prádle, kterou se snaží vzkázat ostatním ženám, aby si z povislého břicha a nepevného pozadí nic nedělaly, a spíš byly pyšné na to, co jejich tělo dokázalo a vydrželo. O tom jsme informovali již včera. Ale Kristýna není sama.

Kristýna se nyní objevuje v seriálu 1. mise, který běží na televizi Prima, v roli vrchní sestry Alice Hofmanové a manželky plukovníka Hofmana, kterého hraje její kolega Jan Dolanský, popisuje seriálovou postavu portál iPrima. Fanoušci, kteří Kristýnu sledují už od doby, kdy ve filmu Účastníci zájezdu odhalila při opalování ňadra, vědí, že herečka nikdy neměla dokonalou postavu modelky. V současnosti se tím ale vůbec netrápí a raději se těší ze svých dvou dcer Dorotky (4) a Rozárky (2), píše časopis Blesk.

„Moje úžasné tělo! Dokonalé! Krásné. Silné! To přijmutí sebe sama je fakt náročná cesta. Já vím že to mé tělo není ideál. Ani já se sama sobě občas nelíbím,“ rozepsala se herečka k citlivému tématu. „Seš krásná,“ okomentovala příspěvek herečka a taktéž maminka dvou dětí Aneta Krejčíková (31) a chválou poslání v textu nešetřili ani ostatní sledující.

Problémy s postavou po porodu, až už jednom nebo několikátém, trápí každou ženu. Některé se vrátí zpět do formy za krátkou dobu, jiným to trvá déle. V dnešní době, kdy se často všechno řeší až moc, se k tomuto tématu vyjadřuje čím dál více žen a snaží se tak podpořit ty zoufalé, které při každodenní honbě za pohodlím jejich dětí, na sebe nemají tolik času, kolik by si přály. Takové ženy takovou podporu jistě ocení a také vědomí toho, že v tom nejsou samy. Třeba například jedna z aktuálních písní zpěvačky Ewy Farne (28) s názvem Tělo toto poslání splňuje dokonale. Ewa byla v minulosti často kritizována za svou postavu, ale nyní je také hrdou dvojnásobnou maminkou a pyšnou na své vlastní tělo, co už vydrželo.

Zdroje: Instagram, blesk.cz, prima.iprima.cz