Nejdřív říkal, že je na drogách, a pak se s ní fotil. Sledujícím se chování Soukupa k Tereze Pergnerové nelíbí

O tom, že Jaromír Soukup měl velmi nevhodné narážky na moderátory Slavíka Aleše Hámu, Ondřeje Sokola a Terezu Pergnerovou, jsme již psali. Teď to ale vypadá, že se Pergnerové omluvil a sdílel s ní fotografii.

„Pak tam byla třetí, ta Pergnerová prý byla dřív na drogách, já si myslím, že v sobotu byla na drogách určitě. Ta byla pěkně sjetá. A říkala, že prej mně její manžel dá injekci. Prosím vás, ona má nějakýho manžela, se kterým prý má dítě, a ten byl prej na drogách, anebo je veterinář, nebo já nevím, nebo doktor. Pak urazila Karlose Vémolu, který tam seděl. Druhej den jí to prý bylo líto, protože se vyspala pravděpodobně z toho tripu, na kterým byla,“ byl tehdy komentář na adresu moderátorů večera, který Soukup zmínil v pořadu VIP svět.

Pak se ale vše obrátilo a Soukup zveřejnil fotografii z honosného plesu, kde se nechal vyfotit s Terezou Pergnerovou a jejím manželem, Jiřím Chlebečkem. Nabízí se tak otázka, zda se omluvil. A na ni Tereza odpověděla deníku Extra velmi kulantně:

„Byl to velmi milý a nosný hovor. Jeho obsah si nechám pro sebe. Vždyť víte. Miluji život a mezilidské vztahy jsou jeho důležitou součástí. Vše je, jak má být,“ reagovala.

Sledující reagovali spíše negativně. „Nejdříve všechny pomluvit ve své televizi a potom si nezapomenout dát s každým fotku… se divím Pergnerové, že se s vámi vyfotila, po tom, co jste ji pozurážel,“ píše například paní Edita.

Jak je ale vidět, Tereza se dokáže nad takovou kauzičkou povznést.

Zdroj: Extra, VIP svět, Instagram