Nečekaná spolupráce: Martina Pártlová a Monika Bagárová natočily společnou píseň

Martina Pártlová, kromě toho, že je skvělá komička, je také skvělou zpěvačkou. Od roku 2017 vystupuje jako hostující zpěvačka s kapelou Čechomor, začínala ale jako muzikálová zpěvačka. Později si střihla duet Ostrava s Rudou z Ostravy (Michalem Kavalčíkem) na motivy songu New York od rappera Jay-Z a zpěvačky Alicii Keys. Také můžete znát její píseň Bolím nebo Si to udělám sama.

Teď však dost překvapila svoje fanoušky zprávou, že pro další píseň se rozhodla spojit s finalistkou soutěže Česko Slovenská Superstar, Monikou Bagárovou. „Jsem šťastná, že mi tahle krásná dáma, s nádherným hlasem, tělem a duší kývla na spolupráci a 8.9. vyjde náš společný videoklip…,“ napsala Martina na svůj Instagram.

„Ano, hledala sem o dost mladší a hezčí zpěvačku, aby ten rozdíl v tom, o čem zpíváme, byl dost markantní a odděloval naše dva odlišný světy, ve kterých jsme se narodily,“ svěřila se Martina s tím, že oslovit Moniku chtělo velkou dávku odvahy a doslova „obrovský koule“. Píseň nese Co bylo za nás a o text se postaral Martinin přítel Josef Vařeka. Podle hastagů, které pod příspěvek doplnila, se bude jedna o rozdíly v letech 80. a 90. Martina je ročník 1979, zatímco Monika 1994.

Dost toho napovídá i jejich společná fotka, kterou můžete vidět výše. Fanoušci jsou z této kombinace nadšení a velmi se také těší na ten song. Jedna z komentujících dokonce předvídá, že z něj bude letní hit. Dočkat se už taky nemůže třeba zpěvačka Ivana Korolová nebo herečka Tereza Brodská. Takže jak napsala Martina: „Tož 8.9. připravte vaše jůtůby a budeme se těšit na vaše KLADNÉ reakce!“

Zdroje: autorský text