Nečekaná opora po rozchodu s Kolečkem: Nesvačilové pomáhá známá vědma. Silný moment Denisu rozplakal

Poslední měsíce pro herečku Denisu Nesvačilovou (31) rozhodně nebyly nejlehčí. Po složitém rozchodu se scenáristou Petrem Kolečkem (39) jí ale do života vkročila známá jasnovidka hraběnka Karla Lažanská, která se jí stala nečekanou oporou.

Nesvačilová se po skandálním vztahu s Kolečkem netajila tím, že na tom není dobře. Rozhodně tak nečekala, že se na charitativní akci Helping Dolls setká s osobou, která jí s jejím trápením pomůže.

„Paní hraběnka Karla Lažanská. V její přítomnosti teprve poznáte pravý význam označení dobrá duše. Nejenže podporuje spoustu charitativních akcí, ona si vás vyhmátne, sleduje váš život a v tu nejlepší možnou chvíli se zjeví,“ napsala Nesvačilová k fotce s hraběnkou, kterou zveřejnila na svém Instagramu.

„V době, kdy nemáte pevnou půdu pod nohama, vás chytne pevně v podpaží a drží váš krok,“ pokračovala Denisa a dodala, že nejsilnějším momentem pro ni bylo, když jí vědma udělala křížek na čelo. Vysvětlila, že v tu chvíli se neudržela a propukla v pláč.

„Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale děkuji z celé duše. Je mi ve vaší blízkosti lehce a opravdově, Karličko. Jste opravdový anděl,“ zakončila herečka.

Zdá se, že setkání se známou vědmou bylo pro herečku velmi silným zážitkem, který jí posunul kupředu. Fanoušky v komentářích ale zajímalo, zda hraběnka Nesvačilové vyložila i její osud. To už si ale herečka nechala pro sebe.

Zdroj: Instagram