„Nebyla jsem smutná, byla jsem unavená,“ brání se Lucie Vondráčková, která odcházela z galavečera bez úsměvu

Česká zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková je ikonou showbusinessu a znají ji všichni. Hodně diváků bylo udiveno, že Lucka nedosáhla alespoň na třetí místo v anketě Zlatý slavík. Skončila na čtvrtém a vypadala velmi smutně, ačkoliv obvykle jen září a stále se usmívá.

Na svém Instagramu se brání, že byla jen unavená. Došla jí prostě energie zrovna ten večer, kdy se odehrávalo předávání cen a mířily na ni kamery. Je to pech nebo ji skutečně stejně jako fanoušky zaskočilo, že si domů nic neodnesla?

Vždycky jste se mě ptali… Kde bereš energii? V sobotu mi došla už kolem poledne. :))) Takže na Slavících byla totálně utahaná Vondrajda. 🙂 Ani nemocná, ani smutná, ani nijaká jiná. 🙂 Byl to krásný večer a mně jen cestou v metru došly baterky. Díky za gratulace ke 4. místu i za všechny zprávy. Moc si toho vážím. ❤️

Fanoušci Lucku podporovali v těžkých časech, kdy ji opustil Plekanec a podporují ji i teď, když už se jí rýsuje nová láska, ale zas jí to nevychází na scéně Zlatého slavíka.

Nebylo to spravedlivé a nevěřím tomu, že zase vše vyhrála Bílá. Je to sprosté a hned jsme to přestali sledovat. Je to nehorázný podvod! Jste ve všem, co děláte, nejlepší!

Lucku znám jen jako rozzářenou a energickou. Teď jsem se teda jejího vzhledu až lekla. Bylo vidět, že to není ona. Jinak moc krásná žena.

A já si říkala, že vám něco je. Že se tak tváříte. Ale slušelo vám to.

Není to fér. Jste nejlepší!

Pravdou je, že Lucka opravdu nevypadá ve své kůži a není divu, že si toho diváci všimli. Působí smutným dojmem a možná v tom trocha toho smutku je…

Zdroj: Instagram, redakce