Natálie Kočendová zavzpomínala na syna, o kterého přišla v šestém měsíci těhotenství. I když to bylo před třemi roky, stále vzpomíná

Uběhly již tři roky od chvíle, kdy modelka Natálie Kočendová (23) přišla o své miminko. Potrat proběhl v šestém měsíci, což už není jen tak a není tedy divu, že na své drahé nemluvňátko stále vzpomíná. Svůj smutný příspěvek sdílela s fanoušky na Instagramu.

Podle Blesku se Natálii Kočandově podařilo otěhotnět po půlroční známosti a to právě s kadeřníkem celebrit, Lukášem Vlačuhou (34), známým jako Laky Royal. Ačkoliv těhotenství nebylo plánované a tajili ho, na miminko se těšili a později i přidávali fotografie z ultrazvuku. Kočendová se chlubila těhotenským bříškem. Náhlý potrat v šestém měsíci nikdo nečekal, oba rodiče zdrtil. Otec dítka tři dny s nikým nemluvil a nikoho nechtěl vidět, zatímco Kočendová dokonce na sociální sítě sdílela selfie se zemřelým miminkem v zavinovačce.

Navždy tady budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Má fazolka. Takovou lásku a štěstí jako jsem zažívala 6 měsíců s tebou, jsem nikdy nezažila. Nyní to vystřídala neskutečná bolest. Ztratila jsem kousek sebe. Dala bych vše za to, abych opět cítila tvé kopance a po porodu si tě mohla vzít zdravého domů. Jsi ten nejkrásnější kluk. Jednou se tam nahoře potkáme. Miluji tě, moje malá lásko.

Tak zněl text u příspěvku, který vydávala 11. září 2020 a je vidět, že je naprosto zdrcená, což by byla každá milující maminka. Nyní na svém Instagramu zavzpomínala prostřednictvím fotografie ze sonografu. Tak zněla její slova.

9. 9. 2020 Chybíš mi, Nathánku

Velmi dojemné vzpomínání nenechalo nikoho chladným. A je jen krásné, že modelka na svého chlapečka, který se nedožil ani narození, tak krásně vzpomíná. S partnerem Lakym Royalem spolu byli i přesto ztrátu až do roku 2022. Po rozchodu se Kočendová přihlásila do Love Island, kde našla lásku v Davidu Vitáskovi, ale ani ta podle Super nevydržela. Od té doby to vypadá, že se modelka soustředila na svou kariéru a momentálně muže nehledá.

Zdroj: Super, Blesk, Instagram