Narozeninová katastrofa Kim Kardashian, její soukromé letadlo nepřistálo v Las Vegas

Velkolepé plány Kim Kardashianové na 42. narozeniny skončily chaosem, když soukromé letadlo, které ji a její kamarádky vezlo do Las Vegas, nepřistálo.

Kim Kardashian, její sestry a blízké přítelkyně si objednaly soukromé rodinné letadlo, které je mělo odvézt z Kalifornie do Las Vegas na oslavu jejích 42. narozenin. Šlo o tryskáč Kiminy sestry Kylie Jenner, který Jenner pořídila za 72,8 miliónů dolarů, v přepočtu tedy téměř dvě miliardy korun. Tryskáč byl vyzdoben narozeninovými balónky, péřovými boa a fotkami Kimina obličeje. Nadšená Kim byla natočena, jak nastupuje do bílého letadla oděná do třpytivé podprsenky, poseté diamanty a odpovídajících rozevlátých kalhot, zatímco jí mával soubor showgirls. Společnost se vydala do Vegas, aby tam v rámci oslav zhlédla vystoupení sedminásobného držitele Grammy, zpěváka Ushera.

Jak ale informovala Kim na svém Istagramu, kvůli silnému větru nebylo letadlu dovoleno přistát a zklamaná Kim s přáteli se musela vrátit zpět. Jak informoval Mirror, párty se poté přesunula do jednoho z řetězců rychlého občerstvení, kde se děvčata nacpala hamburgry a hranolky.

Zdroj: Mirror