Napjaté vztahy v rodině Cyrusových: Mamka Tish se znovu vdala, její děti Braison a Noah však šly raději nakupovat

Nejen u nás byla sobota ve znamení svateb. Jedna taková se konala i v kalifornském Malibu a nevěstou byla manažerka a matka zpěvačky Miley Cyrus, Tish Cyrus (56). Ta se se svým bývalým manželem, Billy Ray Cyrusem (61), rozvedla loni v dubnu kvůli neslučitelným rozdílům, přičemž dva roky předtím už žili odděleně. Ani jeden však flintu do žita nehodil, zasnoubili se s někým jiným a Tish už svůj nový vztah stvrdila sňatkem.

Za svého manžela v sobotu pojala třiapadesátiletého australského herce Dominica Purcella, píše portál Just Jared. Právě jemu se podařilo zachytit dronem fotografie, které kolují na Twitteru. Na nich je vidět Tish v dlouhých bílých šatech se závojem, Dominic po jejím boku a také Miley, která šla své matce za družičku. Spolu s ní se svatby účastnili ještě její starší sestra Brandi a bratr Trace.

Dvě děti ale na svatbě chyběly. Braison a nejmladší Noah se ten den rozhodli jet nakupovat do Wallmartu, místo toho, aby svou matku podpořili při jejím velkém dnu, informuje web Pagesix. Rozjela se proto šuškanda, že mezi členy početné rodiny Cyrusových to trochu vře. Když se Tish rozhodla rozejít s Billy Rayem, Miley se razantně postavila na stranu matky. Její mladší sourozenci to ale asi vidí jinak a matčin nový vztah možná trochu bojkotují.

Dalším náznakem sporu v rodině byla také fotka od Noah, na které měla oblečené tričko s grafikou svého otce, upozorňuje Pagesix. Na to reagoval Trace, který ve svém příběhu na Instagramu sdílel společnou fotku s matkou, na níž jsou on, Miley a Brandi ještě děti. Tish jeho příspěvek posvětila tím, že si ji sama dala do příběhu. Rozkol mezi nejmladšími dětmi a zbytkem rodiny měl údajně začít v době, kdy Tish podala třetí a poslední žádost o rozvod s Billy Rayem.

Prostě si vybrali jeho. Je ale zajímavé, že jeho nový vztah s o 20 let mladší zpěvačkou známou jako Firerose, jim špatný, divný, zvláštní nepřijde. Billy Ray navíc svoje zasnoubení oznámil už loni v říjnu, to znamená zhruba půl roku po podání žádosti o rozvod s Tish.

Zdroje: Just Jared, Pagesix