Nahá Hanka Kynychová ve vaně radí, jak si odpočinout

Fitness trenérka a cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová (53) se stala po Olze Šípkové ikonou nejen televizního cvičení. Založila nadační fond a otevřela vlastní fitness club, přičemž obě instituce nesou její jméno. Její oblíbenou činností se kromě cvičení stalo i zveřejňování občas celkem dosti provokativních fotek na Instagramu. Na jedné z posledních se nachází ve vaně.

Hanka se od dětství věnovala sportovní gymnastice, po střední škole vystudovala nástavbu na pedagogické škole s oborem vychovatelka. To se jí hodilo do první pracovní příležitosti, protože se uplatnila jako vychovatelka volnočasových aktivit, kde měla na starosti posilovnu a tělocvičnu. Poté do toho ještě objevila aerobik a všechny tyto aktivity jí zůstaly prakticky dodnes.

Nejvíce se zviditelnila cvičebním pořadem v České televizi, natáčením cvičebních videokazet a poté i ranním cvičením v pořadu Snídaně s Novou. Od té doby ve svém úsilí nepolevila a stále je vzorem pro mnoho žen v tom, že když se člověk dostatečně snaží, může vypadat jeho tělo jako z pohádky. Samozřejmě je i díky tomu v hledáčku mužského publika.

Její zálibou je jsou ale také sociální sítě, zejména Instagram, kam vcelku s velikou kadencí zveřejňuje spoustu fotek v plavkách či bez nich. Na většině z nich se totiž nachází u bazénu, moře, v sauně anebo jako naposledy, ve vaně.

Taky se vám nechce do tohoto ponurého počasí? Já už mám odcvičeno a učení ještě chvíli počká, a tak jsem si udělala chvíli pro sebe v podobě koupele s relaxační solí a rodině oznámila volno. Dopřejte si někdy takovou chvilku i vy,“ radí v popisku u fotky cvičitelka. A jak na to reagují její sledující? V podstatě obdobně, jako u jiných fotek.

„Bohyně… Krásná… Jste nádherná žena…,“ hemží se komentáře obdivnými zprávami, které si ale Hanka ale určitě zaslouží. Nicméně najdou se i tací, kteří reagují na samotné sdělení. „To my si dopřáváme, nemyslete si, že ne!… Koupele miluju a hlavně ty chvíle pro sebe. Momentálně mám 8měsíčního chlapečka, tak si na to trochu počkám, ale nemůžu se sakra dočkat. Dokonce jsem si teď zaplatila posilku se saunou, kam budu ráda odbíhat pro chvilku klidu.“

Sledujete aktivitu Hanky Kynychové a cvičíte, nebo odpočíváte, spolu s ní?

Zdroj: Instagram, osobnosti.cz