Nahá fotografie jako dárek k narozeninám? Vendula Pizingerová narozeniny svých Pepíků vyřešila originálně!

Velmi originálně, a především netradičně se rozhodla popřát Vendula Pizingerová svým milovaným klukům, synovi Pepíkovi a manželovi. Oba totiž 13. října slaví své narozeniny. Podívejte se sami, co Vendula vymyslela jako dárek k narozeninám a případně se inspirujte i vy!

Vendula své třetí těhotenství oznámila na prvního máje v roce 2020 a dokud to šlo, snažila se tajit pohlaví děťátka. Porod pak vyšel přesně na den 33. narozenin jejího manžela a syn byl pro něj tím nejlepším dárkem, který si mohl k narozeninám přát. Malý Pepíček se má čile k světu, roste jako z vody a v obličeji je věrnou kopií svých rodičů. 

„Dnes je to přesně dva roky, co se nám narodil syn Josef. Tahle fotka byla pořízená pár dní před porodem. Včera jsem ji náhodou objevila v telefonu, když jsem hledala fotku čerstvého Pepíčka. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ji sem vůbec mám dát,“ okomentovala fotku, na které je úplně nahá, Pizingerová. „Ale těhotenství je zázrak a tělo ženy je v tomto období jiné. Já si všechna tři těhotenství užila, vysnila a čekala. A pokaždé to byl vzácný okamžik. Stane se prostě obrovská láska a vztah bezpodmínečný na celý život. To se stane,“ pokračovala ve vyprávění u fotografie Vendula a tím, že snímek zveřejnila, rozhodně neprohloupila.

Fanoušci pod příspěvkem mimo přání pro oba Pepíky k narozeninám vyjadřují především obdiv a pochvaly. Nemám ráda tehu fotky. Ani svoje, ani ostatní. Nevím proč. Přitom se vždycky rozplývám, jak jsem to mohla dát, že to tělo je zázrak, jak jsme silné. Ale tahle je nádherná,“ naspala jedna ze sledujících. „Krásná fotka, jsem ráda, že Vás dva to štěstí potkalo, Pepíno má skvělé rodiče, je vidět, jak je obklopen láskou,“ doplnila druhá sledující. „To je nádherná fotka! Měla by sis jí nechat zarámovat, zasloužila by si to,“ rozhodla poslední fanynka.

Zdroje: Instagram