Na sobě rozhodně nešetří. Týnuš Třešničková si umí koupit luxusní dárek k narozeninám i sama

I když neměla Kristýna Třešňáková, která je známější pod přezdívkou Týnuš Třešničková, o muže a pozornost nikdy nouzi, investovat do luxusu se nebojí ani ze svého. Před nedávnem oslavila narozeniny a dárek si nadělila i „od sebe pro sebe“.

Začátkem října oslavila tato youtuberka narozeniny, ale na dárek si musela měsíc počkat. Alespoň na ten, který se rozhodla zakoupit si sama. Neváhala se podělit o svou radost s fanoušky a prostřednictvím videa jim ukázat, co jí v šatníku a mezi kosmetickými produkty ještě chybělo. Luxusní značka, pro kterou se rozhodla, jí tedy umožnila být majitelkou nové kabelky a parfému.

Ráda dostává dárky i od mužů

Týnuš se netají tím, že je ráda hýčkaná a pozornost mužů se jí líbí. V minulosti se nechala slyšet, že nevidí nic špatného na tom, přijímat dárky od mužů, ať už jsou v jakékoliv finanční výši. To, že je zlatokopka, která se nechává od mužů vydržovat, ovšem dodnes popírá. Třešničková totiž vždy uváděla na pravou míru, že si všechno, čím se chlubí na svém Instagramu, financuje ze svého, jak uvedla loni pro Blesk. „Tyhle předsudky upřímně nemám ráda a jsem na ně už dost alergická. VŠE jsem si platila sama,“ uvedla na pravou míru, když byla spatřena v nákupním centru s mužem, který jí nesl tašky.

Po vážné nehodě v Turecku, která se stala pro Týnuš osudnou a utrpěla při ní popáleniny tváře, dekoltu a rukou, to měla s muži jako na houpačce. Hojení bylo zdlouhavé, ale nakonec jí na kráse moc neubylo. Naučila se žít i s jizvami, které jsou na jejím těle patrné. Aktuálně má italského přítele, se kterým je už více než rok a zdá se, že je šťastně zadaná. Otázkou zůstává, jakým dárkem ji dovede potěšit, když ji její finanční nezávislost umožňuje pořídit si vše z vlastní kapsy.

Zdroj: Blesk, Instagram