Na show Michala Nesvadby v O2 aréně, kterou organizuje Leoš Mareš, se snáší vlna kritiky. „To si za tu cenu raději koupím lístky na Depeche Mode,“ zaznělo

Dětský idol, král lepenky a také Kouzelné školky, Michal Nesvadba, nadchl svoje fanoušky, kteří jsou dnes už dospělí, když na svém Instagramu sdílel videopozvánku na show Můj poslední příběh. Michal totiž po 23 lech končí v pořadu Kouzelná školka, a tak to chce jaksepatří oslavit. Zároveň svoje fanoušky, sledující a především rodiče dost popudil, když bylo zveřejněno vstupné.

Celá show má totiž proběhnout letos 28. prosince v O2 aréně, takže ceny jsou vyšší, než by si dětská show zasloužila. To si alespoň myslí většina komentujících rodičů, pro které jsou ceny nedosažitelné. Lístky 1. kategorie stojí pro dospělého 1990 korun, pro dítě 1290, 2. kategorie pro dospělého 1490, pro dítě 990 korun a 3. kategorie 990 pro dospělého a 690 pro dítě. Čtyřčlenná rodina by tak musela pořádně sáhnout do úspor, aby svým dětem zajistila parádní show pěkně zblízka. V prodeji jsou také VIP vstupenky, které stojí 4990 korun.

Vlna kritiky se snesla jak na Michalovu hlavu, tak na hlavu Leoše Mareše, který se podílí na produkci. V komentářích pod příspěvkem na Michalově Instagramu se objevil komentář, že už je lepší si za tu cenu koupit lístky na kapelu Depeche Mode. Jiná sledující zase nechápe, proč dětská show musí být zrovna v O2 aréně, ale rozumí tomu, že i Mareš musí dostat zaplaceno. I moderátor se proti negativním ohlasům snažil bránit na svém profilu, kde, kromě cen, sdílel pár detailů z chystané show.

„Všechno dole u plochy. Obrovská produkce. Velké množství účinkujících plus OBŘÍ LED STĚNA,“ snažil se Leoš výši vstupného obhájit, ale velké podpory se nedočkal. Rodiče dětí, které by na Michala rády šly, jim nyní musí vysvětlit, že tolik peněz prostě nemají. Není pochyb, že celá show bude úžasná, mnoho rodičů by ale raději přivítalo několik malých dětských akcí po kulturácích, kde by na Michala vidělo každé dítě.

O tom, co se bude v O2 aréně dít, Michal promluvil i v domovském rádiu Leoše Mareše Evropa 2, kam ho moderátor pozval. Svou typickou lepenku prý moc zaměstnávat nebude, spíš to bude všechno o efektech. Na závěr z lepenky vykouzlil překvapení pro dceru Sofii moderátorky Katky Říhové v podobě hamburgera. A to je to, pro co děti Michala milovali a milují!

Zdroje: Instagram, autorský text