Na módní přehlídce bylo opravdu horko: Dua Lipa se ukázala v průsvitných šatech a ukázala téměř vše

Fanoušci módy si v současné době naplno užívají milánský týden módy. Nechybí na něm samozřejmě ani největší jména světového showbyznysu, jako je třeba zpěvačka Dua Lipa. Ta se včera objevila na módní přehlídce GCDS, kde zaujala svými průsvitnými šaty.

Oči všech milovníků stylového oblečení se od úterý upírají na Milán. Právě zde totiž probíhá týden módy, který nabízí přehlídky těch největších značek. Přestože je akce teprve v polovině, už se jí podařilo přilákat největší hvězdy showbyznysu.

V uplynulých dnech se módního festivalu zúčastnili například herečka Bella Thorn, rapper Coi Leray nebo britská pěvecká hvězda Dua Lipa. Právě posledně jmenovaná nejvíce zaujala výběrem svých šatů, uvádí módní portál Vogue.

Na přehlídku značky GCDS, která představovala svou novou podzimní a zimní kolekci, dorazila v černém průhledném outfitu, který doplnila červenou kabelkou ve tvaru srdce. Ani přes svou délku šaty příliš nezakrývaly tělo krásné zpěvačky a ta v nich naplno předvedla své dokonalé křivky.

Dua Lipa se tímto outfitem pochlubila i na sociální síti Instagram, kde od fanoušků získala mnoho pozitivních ohlasů. ,,Bomba roku,“ napsal jeden z nich. ,,Tak to je paráda, to bych chtěla taky, opravdu smekám za odvážnost,“ dodala další.

A co si myslíte vy, oblékli byste něco takového a vyrazili byste do společnosti?

Zdroje: Vogue, Instagram