Na každém šprochu pravdy trochu? Putinova milenka má diktátorovi zahýbat, šíří se fámy

Jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Ale je na tomto rčení nějaký kus pravdy v tomto případě? Alina Kabajevová údajně podvádí Vladimira Putina s bodyguardem! Takové senzační zprávy nedávno zveřejnil profil na sociálních sítích General SVR, jehož autoři tvrdí, že jsou bývalými agenty ruských služeb, kteří mají stále své zdroje v Kremlu. Podle médií byl diktátor o všem již informován, píše portál BangPremier. Co na to diktátor?

„Vladimir Putin se dozvěděl o aféře Aliny Kabajevové“. Reakce ruského prezidenta byla údajně překvapivá.
O jejich vztahu se šušká už více než deset let. Alina Kabajevová, bývalá olympijská gymnastka, je označována za „Putinovu milenku“. Podle různých zpráv má sportovkyně, nyní podnikatelka řídící ruské mediální impérium, s diktátorem dokonce děti. Oficiálně to Vladimir Putin nikdy nepotvrdil. Nyní se na toto téma objevily nové senzační zprávy. Původně je zveřejnil profil na sociální síti General SVR, jehož autoři tvrdí, že jsou bývalými agenty ruských služeb, kteří mají stále zdroje v Kremlu. „Putin byl opatrně informován, že jeho konkubína a matka několika jeho dětí Alina Kabajevová je pravděpodobně poblázněna jedním z jeho bezpečnostních úředníků a že se tento poměr údajně vyvíjí již nějakou dobu,“ píše se v profilu generála SVR. Putinova reakce na zprávu o aféře Kabajevové může šokovat! Ačkoli se od něj pravděpodobně dal očekávat záchvat vzteku, on sám zůstal lhostejný. „Téměř vůbec nereagoval. V poslední době ji zcela ignoruje, nevídají se, ani když jsou ve stejné rezidenci. Ani se nepokusil zjistit, kdo je její milenec.“

Alina Kabajevová je označována jako „Putinova milenka“. Proč?
Alina Kabajevová je s ruským diktátorem spojována od roku 2008, kdy o jejím údajném vztahu s Putinem psal „Moskovskij korespondent“. Noviny byly po zveřejnění textu o aféře rychle uzavřeny, oficiálně kvůli finančním problémům. V roce 2013 se Putin rozvedl se svou manželkou Ljudmilou a podle Navalného – rychle stál na svatebním dortu podruhé právě s Alinou. Magazín Page Six nedávno napsal, že Kabajevová stihla Putinovi v posledních letech porodit až čtyři děti včetně dvojčat.

Zdroj: BangPremier, Page Six