Na Hanychovou a Žilkovou se stály fronty. Celkem prý přišlo 100 koledníků

Agáta Hanychová se občas ve svých příspěvcích na Instagramu zmiňuje o tom, kde vlastně bydlí. Její fanoušci tak zřejmě přesně ví, kde v pražském Suchdole se její dům nachází. Není proto divu, že se včera u jejích vrátek stála fronta. Agáta se svým fanouškům pochlubila fotkou s koledníky, kterých prý přišlo celkem sto.

Influencerka Agáta Hanychová už pomalu vyhlíží vránu, která jí přinese její malou holčičku. Ta si zatím ještě hoví v maminčině bříšku, nicméně porod se blíží. Nastávající maminka se tak dostala pod dohled své vlastní maminky, Veroniky Žilkové. Velikonoční pondělí tak strávila celá rodina pohromadě. Agáta si dokonce ani nenechala ujít velikonoční šupání od několika chlapců.

„Tak zatím 100 koledníků. Hezké velikonoční pondělí,“ okomentovala Agáta snímek, na kterém označila i Žilkovou. Tu totiž Agáta zvěčnila na druhé fotografii, na které Veronika teatrálně utíká před koledníky. Vrbové proutí se nevyhnulo ani pozadí budoucí chůvy z Filipín, jak si můžete všimnout.

O tom, že Agáta bude mít chůvu i pro své třetí dítě chůvu, promluvila v rozhovoru pro web Proženy. „Teď mám nově Filipínku, která s námi už pár týdnů i bydlí,“ prozradila Agáta s tím, že chůva byla vždy nezbytná hlavně kvůli tomu, aby mohla pracovat. Na tatínky prý nikdy moc spoleh nebyl. Než se malá narodí, Filipínka prozatím zastává funkci hospodyně.

Agáta se na pomlázku nezapomněla pěkně vyšňořit. Ve světle růžových šatech jí to moc slušelo. Její sledující byli rádi, že jejich oblíbenkyně neuschne, některé ženy se dokonce dožadovaly kontaktů na fešné koledníky. To, že takhle staří kluci zahodí mobily, vypnou počítače a jdou koledovat, je dnes opravdu vzácnost.

Zdroje: Instagram, Proženy