Možná je to ta pravá. Brad Pitt má být zamilovaný až po uši

Možná je to ta pravá! Brad Pitt si se svojí novou láskou Ines de Ramon užívá letní romantiku. Poprvé byl pár spatřen na veřejnosti na koncertě v Los Angeles loni v listopadu a zdroj blízký dívce nyní potvrzuje, že jejich vztah je stále velmi silný.

Užívají si jeden druhého

„Ti dva spolu letos v létě tráví spoustu času, opravdu si užívají společnost toho druhého a jsou do sebe velmi zamilovaní, až po uši,“ uvádí zdroj a dodává, že je to jasné každému, kdo je uvidí pohromadě. Serveru People potvrdil zdroj blízký Pittovi, že herec trávil léto v Evropě, kde natáčel film o Formuli 1, dokud je stávka hereckých nedonutila produkci zastavit práci. Pitt má stále rezidenci ve Francii na Chateau Miraval, kde tráví hodně času a Ines za ním už několikrát letěla.

Láska stvrzená kyticí

Brad Pitt měl po rozchodu s Angelinou Jolie v roce 2016 několik lásek, návrhářka šperků Ines de Ramon se v květnu 2022 po třech letech rozešla s manželem. S Pittem se údajně seznámila přes společného přítele. Oba se objevili na několika společných akcích. Na Valentýna nechal pracovně zaneprázdněný Brad dívce doručit velkou kytici růžových pivoněk. No a zatím to vypadám, že romantika pokračuje…

Zdroj: people.com