Moniku Bagárovou a Bena Cristovao nepojí jen silné přátelství, ale také setkání s duchem

Zpěvačka Monika Bagárová a zpěvák Ben Cristovao spolu začali chodit zhruba v roce 2010. Poznali se při účasti v pěvecké soutěži Československá Superstar a dost to mezi nimi jiskřilo. Vztah ale vydržel pouhé dva roky, ale i přesto jsou z nich velmi dobří přátelé. Monika se v nedávném rozhovoru zmínila o mrazivém zážitku, nad kterým jim zůstal rozum stát.

Když totiž jako zamilovaný pár zašli do restaurace, údajně měli co dočinění s duchem! Zní to dost nepravděpodobně, ale podle Moniky k tomu skutečně došlo. „My jsme seděli a najednou jsem cítila takový vánek. A najednou se ta sklenička pohnula,” cituje zpěvaččina slova deník Aha. „To byl úlet. My jsme na sebe jen nevěřícně koukali,” píše zase časopis Šíp. Monika na tento zážitek prý nikdy nezapomene.

Je jasné, že i když jejich vztah nedopadl dobře, mezi Benem a Monikou je velké přátelské pouto. Když se v roce 2012 rozcházeli, oznámili to svým fanouškům na svých facebookových profilech. Oba rozpad vztahu přiznali, zároveň však zdůraznili, že zůstanou přáteli a budou spolu i nadále spolupracovat, psal tehdy časopis Blesk.

Důkazem je jejich nejnovější společná píseň s názvem Něco víc, která je k poslechu už od loňského prosince. Spoustě lidí by se možná mohlo zdát, že mezi Monikou a Benem je opravdu něco víc, ale tak to není. Monika je momentálně bláznivě zamilovaná do svého přítele Lea Lekaje, se kterým plánuje společnou budoucnost.

Zdroje: Aha!, Šíp, Blesk