Monika Marešová se rozplakala dojetím na oslavě narozenin maličké Alex

Dcerka moderátora Leoše Mareše slaví své první narozeniny. Maličká Alex měla velkou radost z mini dortíčku s prskavkou, a maminka Monika Marešová se nad malou Alex štěstím rozplakala.

Pyšný tatínek Leoš sdílel na své síti video, které dojímá. Štěstí číší hlavně z manželky Moniky. Na rozdíl od Leoše je to její první dítě a tak samozřejmě celou věc více prožívá.

Přesto i tatínek Leoš byl jistě dojat, Alex je první malá princeznička v jeho životě, z předešlého manželství má dva syny, Matěje a Jakuba.

„Zítra máš první narozeniny. Nebudeš si na ně pamatovat, ale já si vybavím každou vteřinu z toho dne a budu ti všechno, když budeš chtít, vyprávět,“ napsal Leoš Mareš u svého příspěvku den před narozeninami na svém profilu.

Maličkou Alex si velmi oblíbil bývalý účastník soutěže SuperStar Julian Záhorovský. Podle něj je malá oslavenkyně krásná po mamince a možná bude i vtipná po tatínkovi.

Dojemné video, kde se maminka Monika rozplakala nad radostí malé Alex, ihned sklízí komentáře sledujících, kde přejí malé Alex jen to nej. Je to opravdu malé vysmáté sluníčko.

zdroj: Instagram, životvčesku.cz, Extra.cz