Monika Marešová se pořádně odvázala: Zveřejnila sexy fotografie ve spodním prádle, které vás v klidu nenechají

Půl roku po porodu září Monika se svou dokonale štíhlou postavou. Monika se netají tím, že má ráda sport a ihned po porodu na sobě začala tvrdě makat. Přestože některé maminky ještě několik měsíců po porodu bojují s kilogramy, které během těhotenství nabraly, Monika Marešová mezi ně rozhodně nepatří. 

Monika již několik let tvoří pár s Leošem Marešem, kterému před půl rokem porodila vytouženou dceru Alex. Ten si svou roli otce náramně užívá a dcerku ochraňuje a opečovává od prvních hodin jejího života. Nyní ale Monika ukázala, že získat za krátkou dobu po porodu luxusní postavu zpět, není žádný problém.

Na Instagramu ráda zásobuje své sledující odvážnými snímky, které nenechají jednoho muže v klidu. A nejen muže, i ženy obdivují její dokonale štíhlou postavu, za kterou se rozhodně stydět nemusí.

Nyní zveřejnila fotografii v černém krajkovém spodním prádle a k tomu není žádných slov potřeba.

A pod příspěvkem se okamžitě spustila lavina obdivu, chvály a lehké závisti. „Jsem tak šťastná, že přišly do módy tyhle bombarďáky! To období tangáčů po devadesátkách bylo peklo. A navíc Italové umí! Krásně stáhnou kožní řasy. Moniko, jestli takhle vypadáte po ránu, tak trochu trpím,“ napsala jedna ze sledujících. „Klobouk dolů, moc Vám to sluší, trochu závist,“ napsala další.

Je tedy vidět, že Monika ví, jak své fanoušky po ránu rozdráždit. A nejen je.

Zdroje: Instagram, redakce