Monika Leová jako těhotná víla v lese: Před sebou má poslední měsíc do porodu a jen září

Moderátorka Monika Leová se pomalu blíží do finiše! Zanedlouho se totiž stane dvojnásobnou maminkou. Ke dvouleté dceři Mie přibude chlapeček, jak Monika letos v květnu prozradila na svém Instagramu. Před pár dny jí začal běžet poslední měsíc do porodu, Monika ale na to vůbec nevypadá.

Nedávno sdílela několik snímků z těhotenského focení. To proběhlo v lese a Monika se při něm představila jako překrásná víla. Focení ji, podle příspěvku, který sdílela, velmi bavilo a vznikly z něj parádní fotky. „Těhule v lese – tolik foťáků na mě dlouho nemířilo,“ okomentovala Monika a její fanoušci nad tím naprosto ztratili dech. Fotky jsou totiž skutečně velmi originální, zobrazují krásu a čistotu mateřství.

Kromě toho si ale Monika umí také ze sebe a z těhotenství obecně udělat legraci. Při příležitosti začátku posledního měsíce sdílela vtipné video toho, jak těhotné ženy v poslední fázi myslí, jak chodí a jak moc jim všechno chutná. „Poslední měsíc je lahůdka,“ prohlásila Monika, která se ale navzdory tomu, co se zobrazuje ve videu, usmívá a hladí si bříško. Spousta žen se s tímto seznamem ztotožňuje a ty, které to neznají, se aspoň od srdce zasmály.

Monika skutečně vypadá neskutečně krásně na to, že ji za pár týdnů čeká to nejtěžší z celého těhotenství. Na porod se jistě už pečlivě připravuje, což je o dost jednoduší, když už víte, co vás čeká. Časopis Blesk zachytil Moničin nedávný příspěvek v příběhu na Instagramu, ve kterém se oblékla do kostýmu superhrdinky Wonder Woman. „Minule mi film Wonder Woman rozjel kontrakce, tak jsem zvědavá, co to bude teď. Každopádně můj outfit na porod je jasný,“ citoval časopis její slova u snímků a spekuloval, jestli Monika nechce náhodou rodit dřív.

Když Monika porodila dceru Miu, vážila přes čtyři kila, jak psal před dvěma lety v dubnu web Prima Ženy. Monika tehdy v pořadu Showtime zažertovala, že druhé dítě si raději adoptují, než rodit něco tak velkého. No a podle toho, jak velký pupík má Monika teď, zdá se, že chlapec nebude také žádné tintítko. Martin Košín má zkrátka silné geny.

Zdroje: Instagram, Blesk, Prima Ženy