Monika Leová (31) s manželem čeká chlapečka

Moderátorka Monika Leová se před dvěma dny svým fanouškům na Instagramu pochlubila krásnou novinkou. To, že je už v pátém měsíci těhotenství, není již žádným tajemstvím. I s touto zprávou se se svými fanoušky vietnamská kráska podělila. Teď jim však odhalila pohlaví očekáváného přírůstku do rodiny.

Monika se svým manželem Martinem Košínem už spolu mají dvouletou dcerku Miu. Letos v březnu Monika prohlásila, že budou čtyři prostřednictvím krásné fotografie na pláži při západu slunce. V té době zatím v ruce držela pouhý ultrazvukový snímek, dnes už však víme, že to bude kluk.

„Šaty dělají pohlaví,“ okomentovala moderátorka video, ve kterém velmi originálním způsobem odhalila pohlaví miminka. Je z něj cítit obrovské štěstí a nadšení z toho, že do jejich zatím ženami převažující rodiny přibude další muž. Koneckonců, podívejte se sami.

Monika s rodinou ještě před porodem stihla navštívit svou rodinu ve Vietnamu a sourozence v Austrálii, psal v březnu web Expres. V Austrálii nebyli poprvé. V roce 2016 se tam zasnoubili. Monika redakci Expresu ještě prozradila, že termín porodu má v září. Teď už jen stačí vybrat jméno. A podle toho, co psal také v březnu časopis Blesk, bude nejspíš začínat na písmeno M. Bude tak ladit i s ostatními jmény.

Zdroje: Instagram, Expres, Blesk