Monika Binias o mužích: První za moc nestál. Potřebovala nasbírat zkušenosti

Vůdkyně klanu Štikových, Monika Binias, která utekla za mladším mužem, za nějž se později vdala, se rozpovídala o svých milostných zkušenostech. Kdyby prý měla zůstat se svým prvním partnerem, nevydržela by to.

Pro kontroverzní influencerku a životní koučku bylo zásadní, aby nejprve nasbírala sexuální zkušenosti. Nedokáže si představit, že by měla být celý život pouze s jediným mužem. Jak přiznala webu ŽivotvČesku.cz, její první milostné pletky nebyly nic moc. „Bylo to na střední, teď si nejsem jistá, jestli ve druháku nebo třeťáku. Vím, že to proběhlo, ale že bych na to nějak s nostalgií vzpomínala, to říct nemohu. Jsem spíš člověk, který se vždycky dívá do budoucnosti a na to, co pěkného ho ještě čeká,“ zarozumovala.

Moniku by zkrátka lákalo zkusit si něco jiného a nebránily by jí v tom ani city. „Když si představím, že bych si první lásku měla vzít, tak to bych nemohla. Bála bych se, jestli někde není někdo lepší. Byla bych zvědavá, jaké to je v ložnici s někým jiným a podobně.“

Pokud by měla říci, co je potřeba pro dobře fungující vztah, má v tom Monika, vyvolávající mnohé kontroverze, jasno. Podle ní jde vždycky o sex. „Stoprocentně je nutné, aby se partner i jeho partnerka udržovali, aby byli navonění, upravení, aby se snažili, aby o sebe dbali. A nesmím zapomenout na fungující sex, to je můj recept na šťastné manželství,“ svěřila se webu Ženy iPrima.

Zdroje: ŽivotvČesku.cz, Ženy iPrima