Monika Bagárová zrušila svůj Vysněný koncert v O2 aréně. Nenaplňoval jí už radostí. Nebo se neprodalo dost lístků?

V pondělí se na Instagramu Moniky Bagárové objevila velmi nečekaná zpráva. Zatímco se její fanoušci těšili na zářijový koncert v O2 aréně, se kterým jí pomáhal sám velký promotér Leoš Mareš, před dvěma dny dostali studenou sprchu. Monika svůj Vysněný koncert zrušila.

„Protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj Vysněný koncert 12. září v O2 Aréně. Jsem každému z vás, kteří jste se na koncert těšili vděčná. Našlo se vás několik tisíc a já vám za to z celého srdce děkuji,“ vyjádřila se zpěvačka, které se přezdívá „česká Beyoncé“. Exotický vhled je však to jediné, co má Monika s americkou zpěvačkou společné.

Podle informací webu Extra se totiž neprodalo dost lístků. I když ji na Instagramu sleduje přes 940 tisíc lidí, vstupenek se mělo prodat jen 700 kusů z celkové kapacity haly 20 tisíc diváků. Jenže ne všichni Moničini sledující jsou přesvědčeni o tom, že stojí za to dát tisíce korun za lístek na zpěvačku s tak jemným hlasem. Už na začátku, kdy oznámila svůj velký koncert, nikdo moc nevěřil tomu, že by tak velkou halu mohla hlasově zaplnit, například jako její kolegyně Ewa Farna.

I když pravý důvod zrušení je lidem znám, Monika o něm mlžila. „Tohle rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte,“ uzavřela Monika své prohlášení.

I přesto doufá, že se Monika se svými skutečnými fanoušky uvidí na komornějších akcích. Jednou z nich je dnešní koncert v klubu Fabric v Ostravě.

Zdroje: Instagram, Extra