Monika Bagárová vzala svého přítele Lea na módní přehlídku. Pochvaluje si, jak jim to klape

Zpěvačka Monika Bagárová si naplno užívá svého nového vztahu. Její láskou k zámožnému podnikateli z Karlových Varů, Leonardu Lekajovi, se na sociálních sítích nijak netají. Jeho tvář se však v žádném z jejích příspěvků zatím neobjevila. Monika se proto rozhodla ukázat světu muže, který ji dělá šťastnou, a vyvedla ho do společnosti, píše časopis Blesk.

Bylo to vlastně vůbec poprvé, co se spolu ukázali na nějaké veřejné akci. Monika a Leo si vyšli na módní přehlídku návrháře Lukáše Macháčka. Redakci Blesku přirozeně zajímalo, jak to spolu mají a jakou plánují budoucnost. „Jsem šťastná. Plány máme takové, že chceme být šťastní a doufám, že budeme a že nám to vydrží,“ svěřila se zamilovaná zpěvačka, která už v minulosti přiznala, že by chtěla ještě jedno dítě.

Ruminka by tak získala sourozence, což by jí určitě nevadilo. Její vztah s Leonardem je prý plný lásky a právě díky tomu Monika září štěstím. „Toho si na Leovi strašně moc vážím, že nás miluje obě a že pro něj čas se mnou znamená i čas s Ruminkou. Jsme šťastní, máme domov, máme člověka, který nás miluje, a je s námi,“ rozplývala se Monika. Přehlídky se údajně měl zúčastnit i biologický otec Ruminky, Mach Muradov. Z toho však zpěvačka strach neměla. Přece jen jsou už oba dospělí.

Z čeho ale měla Monika opravdu velkou radost bylo, když na akci potkala svou dobrou kamarádku Patricii Pagáčovou. S tou se Monika blíže seznámila při porotcování pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar, kde si obě ženy padly do oka. Patricie na módní přehlídku vzala svého manžela Tibora a oba předvedli velice nevšední, ale slušivé modely. Monika i Patricie sdílely společnou fotografii ve svých instagramových příbězích, takže pokud je chcete vidět, musíte si pospíšit. Příběhy totiž trvají pouhých 24 hodin. „Jsme se dlouho neviděly nooo!“ okomentovala Patricie snímek z toho, jak se potkaly v hledišti.

Anebo se můžete mrknout do galerie časopisu Blesk, kde uvidíte to zmíněné shledání po dlouhé době i to, jak to Monice a Leovi spolu sluší.

Zdroje: Blesk, Instagram