Monika Bagárová chce další miminko. Má to ale jeden háček!

Fanoušci Moniky Bagárové se nedávno obávali, že její vztah s karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem zřejmě skončil, protože ho už neukazuje na sociálních sítích. Monika však vzápětí vysvětlila, jak to je. „Můj současný partner se vůbec nepohybuje v showbyznysu a není zvyklý na mediální zájem. Působí mimo tuto branži a já mu jeho zónu nechci narušovat. Mě na Instagramu sleduje téměř milion lidí, nechci, aby on byl pořád na očích veřejnosti, když to pro něj není běžné,“ uvedla zpěvačka v rozhovoru pro deník.cz věci na pravou míru.

Žádný rozchod se tedy nekoná, naopak, Monika s Leonardem plánují společnou budoucnost. Nejprve by však chtěli vyřešit společné bydlení, protože jedinou chybičkou krásy na jejich vztahu je fakt, že každý z nich bydlí na opačném konci České republiky, Monika u Brna a Leonard v Karlových Varech. Monika tvrdí, že si dokážou na sebe najít čas i přes vzdálenost a jejich zaneprázdněnost, ale chtějí-li fungovat jako rodina, budou to muset rozseknout… A uvažují i o rozšíření rodiny, ale to má prý ještě čas.

Monika Bagárová potvrdila, že jak ona, tak Leonard si do budoucna přejí mít další děti, ale nikam nespěchají. „Rozhodně chceme založit rodinu, ale máme čas, nějaké plány v mé kariéře, počkáme si na ten správný čas a věřím tomu, že nám Pán Bůh dá zdravé děťátko, a je jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček,“ vysvětlila zpěvačka.

Monika doplnila, že v první řadě musí nejprve splnit své pracovní závazky a spolu s Leonardem musí vyřešit jejich společné bydlení, tak uvidíme, co přinese budoucnost…