Monika Bagárová (28) nedokáže přestat s kojením. Její dcera Ruminka je na ní úplně závislá, byla s ní i na prvním rande

Zpěvačka Monika Bagárová se v pořadu Mámy sobě rozpovídala o kojení své dcery Ruminky. Ta před pár dny oslavila své třetí narozeniny, což bývá pro většinu matek jakýsi strop pro tento způsob výživy jejich dítěte. Monika to však má nastavené trochu jinak, protože se přiznala, že Ruminku kojí stále, píše časopis Blesk.

Už loni v červnu se Monika svěřila v rozhovoru pro portál Extra, že neví, jak s kojením přestat. Podle ní se dlouhodobé kojení v dnešní době už příliš nenosí, byť je to pro dítě zdravé a v jistém smyslu to utužuje vztah mezi matkou a dítětem. Některým ženám to ale přijde divné, dokonce i úchylné, že „tak velké dítě“, které už dokáže samo jíst, stále vyžaduje mateřské mléko přímo z prsa. A co je ještě horší, je matka, která mu ho dobrovolně dá!

Jak se říká: Nic se nemá přehánět. To platí o spoustě věcech v lidském životě. Někdy je ale příroda silnější a Monika patří mezi maminky, které občas situaci zkrátka neustojí. Zpěvačka v pořadu řekla, že zkusila i několik tipů z internetu, jak dítě odstavit, a jeden zafungoval. „Jenže jak jsem byla vyčerpaná a unavená, tak jsem to večer nevydržela a dala jí napít,“ cituje zpěvaččina slova časopis Blesk. Monika se také přiznala, že kojení má ráda, znamená to pro ni emoční spojení s dcerou a sama neumí rozseknout jeho konec. Ruminku kojí hlavně při usínání, ale byla doba, kdy to vyžadovala i několikrát denně.

„Bylo období, kdy jsme byly čtrnáct dní doma, byly jsme nachlazené a Ruminka chtěla kojit třeba osmkrát za den. Já byla úplně hotová, protože to bylo každou chvilku,“ promluvila Monika o svém vlastním boji. Její rodina už vzdala hovory na téma kojení, protože ví, že je to zbytečné. Její rodiče to ale musí velmi trápit, protože Ruminka za celou dobu u nich ještě ani jednou nespala, aby si Monika mohla vyrazit za zábavou nebo s přítelem Leem na večeři. Dcerku s sebou bere i na všechny schůzky, byla dokonce i na prvním randem Moniky s Leem.

I když je malá velmi šikovná, což Monika často ukazuje na svém Instagramu, je na své mamince v tomto ohledu stále velmi závislá. Je známo, že kojené děti nemohou nastoupit do školky. Je ale docela dost možné, že do té doby se Monice změní život podruhé. Nijak se netají tím, že s novým přítelem se baví o společném miminku.

Takové myšlenky teď ale Monika jistě v hlavě nenosí. Před pár hodinami se svým fanouškům na Instagramu pochlubila fotkou Ruminky u letadlového okénka s tím, že letí nebo už přilétají do Paříže. Tak krásnou dovolenou!

Zdroje: Blesk, Extra, Instagram