Monika Absolonová znovu útočí na svého ex. „Geny jsou svině!“ vzkázala u nevinného příspěvku se synem

Na první pohled by se mohlo zdát, že zpěvačka Monika Absolonová (46) a její bývalý snoubenec, hokejista Tomáš Horna (42), mají svůj vztah dávno vyřešený a vše zlé je zapomenuto. Opak je ale pravdou. Po roce a čtvrt Absolonová do svého bývalého partnera opět rýpla.

Zpěvačka Monika Absolonová se nedávno podělila se svými příznivci o stories na Instagramu, ve kterém její čtyřletý syn Matouš dostal dopis od holčičky, se kterou se seznámil na dovolené na Krétě. „Geny jsou svině, a to myslím ne ty moje,“ poznamenala zpěvačka. Tím opět naznačila, že její bývalý partner, Tomáš Horna, byl proutník.

Horna od samého začátku odmítá, že by byl proutník nebo méně inteligentní, jak by mohla Absolonová kdysi naznačovat. Jako důkaz jeho slov může sloužit fakt, že je už přes rok sám, ačkoliv o něj dámy stojí. Ale po špatné zkušenosti s Absolonovou žádnou ženu nehledá a zatím ani nechce. Hokejista mluvil o svých zkušenostech s Absolonovou exkluzivně pro deník Sedmička. „Dozvídal jsem se každou chvíli, co jsem údajně měl dělat,“ řekl a zopakoval, že Absolonové nikdy nebyl nevěrný, přestože ona si myslí opak a dodnes je o jeho údajných záletech přesvědčená.

Absolonová prý žárlila na Tomášovu práci kondičního trenéra a neměla pochopení pro to, že by měl trénovat ženy. Dokonce ji vadilo, že se Horna jako trenér udržuje ve formě. „Pořád do něj šila otázkami, pro koho se snaží být hezkej. Že je to určitě kvůli nějaké jiné,“ prozradil nám člověk blízký bývalému páru jeden z důvodů, proč se rodiče dvou malých synů loni v květnu rozešli. Nyní spolu komunikují jen v nezbytných případech a starají se o své děti.

Zdroj: Sedmička, Instagram