Monika Absolonová zavzpomínala na Karla Gotta. Svěřila se, že mu chtěla několikrát volat

Karel Gott patřil mezi elitu našeho národa, a tak není divu, že i po necelých 4 letech od jeho úmrtí na něho lidé stále vzpomínají. Dnes by Karel oslavil 84. narozeniny. Vzpomínku na něj sdílela i jeho pěvecká kolegyně Monika Absolonová.

„Hezký den! 14.7. se narodilo spousty skvělých lidi… i Karel Gott. Milý Kájo, všechno nejlepší Vám přeju do nebe. Chybíte tu. Všem. Kdybyste věděl, kolikrát jsem chtěla vytočit Vaše číslo a zeptat se Vás na Váš názor… stejně tak Hance… Tak doufám, že si teď nahoře dáváte šampíčko. Na zdraví,“ napsala Monika k archivnímu snímku, na němž je ona a legendární Zlatý slavík.

Ke vzpomínání se přidali i Moničini sledující. „Neskutečně chybí. Stejně jako Hanka. Oba dva byli a jsou lásky a ikony České republiky,“ napsala jedna z nich. „Ti nejlepší odcházejí příliš brzy,“ ukápla slza paní Gabriele. Prostor pro vzpomínání na našeho nejlepšího zpěváka budou jeho fanoušci mít dnes večer ve speciálním vysílání pořadu Kápni božskou. Do pořadu přijde právě i Monika Absolonová a Janis Sidovský.

Karel Gott svoje 80. narozeniny ještě stihl oslavit a pojal to spíš jako rozloučení se svými nejbližšími, píše portál CNN Prima News. Oslavy se konaly celkem tři. V Divadle na Jezerce, kam na velkolepou uzavřenou akci dorazila spousta jeho kolegů herců i zpěváků. Přesně na svoje narozeniny, tedy 14. 7., odjel Karel s rodinou slavit k příteli Leonovi do jeho sídla v Mariánských lázních. Tam ho čekal obrovský dort s dvaačtyřiceti slavíky a slavnostní oběd. Na začátku srpna Karel ještě po dva dny slavil Stanovicích poblíž Karlových Varů, kam dorazila hlavně rodina a několik přátel, kteří nemohli přijít na Jezerku.

Karel Gott zemřel 1. října 2019 ve spánku.

Zdroje: redakce, autorský článek, CNN Prima News