Monika Absolonová si pozvala výherce MasterChef 2020 Romana Stašu, aby jí uvařil!

Monika Absolonová se pustila do živého vysílání a pozvala si domů Romana Stašu! Ten jí přišel domů uvařit a představil curry podle své kuchařky Matly.

Velmi hezky se pozdravila s diváky a začala představovat svého hosta. „Dneska je to s výjimečným hostem. Tento mladý milý muž je prosím vás vítěz MasterChefa 2020. Původně není kuchař, ale úspěšný hokejista a teď báječné vaří.“

Společně si tito dva připravili online pořad ve spolupráci s Billou. Měl se účastnit i pan Přenosil, ale ten bohužel onemocněl, takže se společně u vaření setkala jen Absolonová a Staša.

„Tady je neuvěřitelný množství lidí, což teda čučím. Máš to tady dobře zařízený,“

komentoval rychlost, s jakou přibývali sledující na živém vysílání přes Instagram. Jestli vás zajímalo, jakou má Monika Absolonová kuchyň, tak ve videu se jejím bydlením můžete rozhodně pokochat, a dokonce i pobavit. Monika je velmi upovídaná sympatická zpěvačka, která umí bavit své publikum. Během přenosu jí lidé gratulovali k vystoupení na Zlatém slavíkovi, mluvilo se na různá témata, a dokonce se dostali i k možnostem objednat si Romana Stašu, aby vám doma uvařil.

Zatímco Monika Absolonová komunikovala s diváky, tak Roman Staša se věnoval vaření a šlo mu to od ruky. Pokud vás recept zaujal, tak ingredience jsou k dispozici u příspěvku, kde vám jinak Roman všechno vysvětlí.

Na závěr můžete sledovat, jak společně ochutnávají, co se podařilo uvařit podle Matly a Roman se dokonce rozpovídal o svém synovi Samuelovi.

Viděli jste tyto dva v akci? Pokud ne, můžeme doporučit, pobavíte se.

Zdroj: Instagram, redakce – autorský text