Monika Absolonová (47) nebude mít děti na Vánoce, kluci budou o otce. Není to pro mě příjemné, tvrdí zpěvačka

Monika Absolonová je velkou milovnicí Vánoc. Jenže letos je bude mít trochu pokažené. Její dva synové Tadeáš (8) a Matouš (5) budou letos Vánoce trávit u svého otce Tomáš Horny, píše deník Aha. Monika se v pořadu televize Prima Showtime svěřila, že to pro ni není příjemná situace.

Ne, že by snad svým synům nechtěla dopřát Vánoce u táty, ale právě proto, že svátky tak moc miluje. „Musím říct, že je mi líto, že doma nebudou, i proto, že Tomášovi se u nás na Vánoce líbilo, a dokonce poslední dva roky u nás byla i jeho dcera. Tak mě mrzí, že neumožní svým dětem být tam, kde je to asi fajn. Chtěla jsem se domluvit, nejde to,“ cituje její slova deník Aha.

Hornovi přitom na jeho žádost kývla ze své dobré vůle. O své syny má zpěvačka výhradní péči, takže by vůbec nemusela. Se svým otcem se kluci vídají jednou za 14 dní. Konec vztahu s Hornou zpěvačka přiznala na svém Instagramu v roce 2021 přímo na 1. máje, svátek lásky. Ta jejich začala už v roce 2014, dokonce došlo i na zasnoubení o dva roky později, píše zpravodaj iDnes. Svatba však nikdy neproběhla.

Ale co se Vánoc týče, u těch si je Monika už dost jistá, jak letos proběhnou. „Pracovně končím 20. prosince, 21. budu zadělávat na vánočky, 22. budu péct a my si uděláme Vánoce 23. prosince,“ prozradila svoje plány pro web Super. To, že budou její synové letos na Vánoce u otce je ale, podle toho, co řekla, důsledkem soudního rozhodnutí. Tak teď teda úplně nevíme, jak je to s tou dobrou vůlí.

Zdroje: Aha!, Super, iDnes