Mohli jsme jet vlakem, vtipkoval Leoš Mareš po příletu vrtulníkem do francouzských Alp. Vyvezl svoji ženu na nákupy a na lyže

Leoš Mareš rozhodně ví, jak udělat ženu šťastnou. Se svou manželkou Monikou si ještě před koncem roku vyrazili do francouzských Alp. Nejeli tam ale jen kvůli lyžování. V lyžařském středisku Courchevel se kromě sjezdovky nachází také spousta luxusních obchodů, kde Leoš svoji peněženku pěkně provětrá. A dokonce i jejich příjezd na místo byl ve velkém stylu.

Jinak to Leoš ani neumí. Vše co dělá, dělá pořádně a aby to byl pro druhého velký zážitek. Tentokrát si to však užíval i on, protože do lyžařského střediska oba přiletěli vrtulníkem. Po přistání Leoš začal nahrávat video a když vystoupil z vrtulníku pronesl: „Mohli jsme jet vlakem.“ Svému vtipu se od srdce zasmál a pobavil i své fanoušky. Dodal, že tu samou větu řekl, když s Monikou randil první rok a letěli spolu na řecký ostrov Mykonos.

V dalším příspěvku ukázal, co má se svou manželkou v plánu. Do videa přidal známou píseň Pretty Woman a rozhodně měl v úmyslu, aby se tak Monika cítila. Cestou na hotel svým sledujícím ukázal, jaké luxusní obchody míjeli a zdá se, že ještě ten večer vyrazili na nákupy. Monika z toho byla tak nadšená, že prohlásila: „Já byla tak hodná holčička.“ Leoš pak seděl v jednom z obchodů na sedačce a trpělivě čekal, co si jeho láska vybere.

Došlo ale také i na něj. Moderátor si pořídil reflexní lyžařskou soupravu, ve které ho na sjezdovkách rozhodně nepřehlédnou. Lyžovačku si pár užil dnes hned po ránu. Musíme říct, že tohle je parádní zakončení roku.

Zdroje: Instagram