Módní policie v akci: Holubová si postěžovala, že to pěkně schytala kvůli svému oblečení na filmovém festivalu. Dagmar Havlová jí vyjádřila podporu

Populární herečka Eva Holubová musela čelit kritice módní policie a nedopadla vůbec dobře. Na svém Instagramovém profilu se rozhodla podělit o své emoce a přiznala, že to pěkně schytala.

Herečka se prošla po červeném koberci na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech a na sobě měla sytě červené šaty, slušivý pléd a oblíbený náhrdelník perlového stylu. Módní policii se však nezavděčila.

Tak jsem to pěkně schytala. A to jsem se snažila. Nemám teď míry a váhu, na něž bych byla pyšná… Na závěrečný večer jsem vyrazila v červených hedvábných šatech. Jsou nadmíru příjemné. Indiáni v Peru nosí červenou, kdykoliv se cítí fyzicky slabí. Je to barva krve. Já se slabá cítím a nechci se tomu poddávat.

K dispozici máte část oficiálního textu, který napsala na svůj profil a mnozí oceňují, že si z kritiky svého oblečení nic moc nedělá. Evy Holubové se zastaly i známé herečky.

Mně se líbíš celá! Tak jak jsi! Sluší ti to! A babu vem čert!“ napsala jí Tereza Brodská a pozadu nezůstala ani její herecká kamarádka Dagmar Havlová. „Nos, co chceš a v čem je ti dobře. A moc ti to sluší.“

A samozřejmě se Evy Holubové zastalo i množství fanoušků, pro které je královnou.

Evi, máte charisma a styl a jste krásná tím vším, co vyzařujete. Váš outfit byl nenucený, bohémsky krásný a ženský. A pojďme si říct, že ty modely, které jsou dnes často vynášeny do nebes úroveň opravdu nemají. Moc moc vám přeji, ať je vám brzy lépe.

A jak se líbí ošacení, které herečka vybrala na MFFKV vám?

Zdroj: Instagram, autorský text