Moderátorka televize Nova Petra Svoboda Křivková (41) přišla o manžela: Srazilo ho auto během jízdy na kole

Den matek se pro matku dvou dětí a manželku Ondřeje Křivky (†38), moderátorku Petru Svobodu, navždy změnil v tragický den. Jejího manžela jedoucího na kole totiž srazilo auto v obci Dírná-Nová ves na Táborsku. Ondřej svým zraněním na místě podlehl i přes snahu o resuscitaci. Informoval o tom web Novinky.

„Řidič vozidla Citroen, ročník narození 1986, na křižovatce nedal přednost muži na jízdním kole. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku a test na přítomnost jiných návykových látek. S negativním výsledkem,“ cituje portál slova policejního mluvčího. Později se zjistilo, že se jedná o druhého manžela Petry, se kterým se poznala v televizi Nova. Ondřej pracoval na pozici ředitele marketingu všech TV kanálů a celého on-line portfolia skupiny Nova, píše časopis Blesk.

O tragédii psal také web televize Nova, kterým se Petra svěřila s prvními dojmy. „Je to pro nás životní tragédie. Prosím veřejnost, aby respektovala soukromí mé a našich dětí,“ řekla moderátorka, která měla 18. května slavit s manželem výročí svatby, píše Blesk. Vzali se v roce 2019 a Ondřej se stal Petřiným druhým manželem. V té době už byla těhotná se synem Eduardem. Z prvního manželství s manažerem Janem Svobodou má ještě dcerku Ráchel.

Před dvěma lety ještě vyšel v časopisu Blesk článek o tom, že by klidně chtěla ještě třetí dítě. Byla si jistá, že by to v pořádku zvládli. Teď však se karty osudu změnily. A i my vyjadřujeme Petře upřímnou soustrast.

Zdroje: Blesk, Novinky, Tv Nova